Без категорій

ЯКА КОСМЕТИКА НАТУРАЛЬНА?

Якого кольору натуральна косметика?

Завдяки повній відсутності штучних яскравих барвників, колір натуральної косметики буде приємний для ваших очей, зазвичай він білий або ніжних природних відтінків. Ви можете помітити, що кожна партія одного і того ж продукту за відтінком може відрізнятися.

Це обумовлено тим, що в натуральних косметичних засобах концентрація активних речовин: натуральних олій, рослинних екстрактів і настоянок – дуже висока, а кожна партія одного і того ж сировини відрізняється своїм відтінком.

Як пахне натуральна косметика?

Аромат натуральної косметики багатогранний і володіє унікальним незвичайним «характером».
Коли ви користуєтеся натуральними косметичними засобами, ви ризикуєте забути, що ви перебуваєте у ванній: натуральні трав’яні аромати можуть оживити в вашій пам’яті прогулянки по річним лугах і горам.

Цитрусові і екзотичні запахи будуть навіювати вам думки про подорожі за тридев’ять земель, а через наявність лікарських трав, деякі запахи можуть здатися вам трохи неприємними різкувато «аптечними».

У будь-якому випадку, аромат не буде «докучливим», швидко вивітриться, так як в його основі використані ефірні масла, а не синтетичні штучні ароматизатори. Ви навіть можете встигнути «скучити» по ньому до наступного застосування натурального кошти.

Як виглядають натуральні засоби? – деякі емульсії рідких косметичних засобів натурального походження можуть розшаровуватися на шари, так як натуральна косметика не містить штучних емульгаторів (речовин, які з’єднують між собою інгредієнти, в першу чергу воду і масла) і хімічних загусників, тому текстура не така густа. Перед застосуванням натуральний засіб необхідно струсити (збовтати).

Як піниться натуральна косметика? Попереджаємо: приготуйтеся випробувати нове відчуття при спінені натуральних миючих засобів. Піни буде мало, пальці будуть просто з легкістю ковзати по шкірі і волоссю. При цьому, не дивлячись на мале піноутворення, натуральні засоби відмінно миють, очищають і доглядають за вашою шкірою і волоссям.

При попаданні в очі натуральні екстракти викликають гостре відчуття печіння, яке проходить відразу після промивання водою.

Натуральна косметика повинна зберігатися в прохолодному сухому місці (але не в холодильнику!), Без потрапляння прямих сонячних променів.

Як кажуть англійці: «Ми не настільки багаті, щоб купувати неякісне».

Висока ціна справжньою якісної натуральної косметики пояснюється, по-перше, тим, що використовується натуральна сировина, яке набагато дорожче, ніж синтезоване (хімічне); по-друге: процес її виробництва більш трудомісткий і тому більш витратний.

Leave a Reply