warranty

Гарантійні зобов'язання компанії Tupperware:

Компанія Tupperware надає гарантію якості на вироби з пластика і неіржавіючої сталі протягом 30 років з дати придбання виробу компанії Tupperware.

Компанія Tupperware надає гарантію якості на різного роду керамічні вставки, столові прилади і керамічні підставки для виробів компанії Tupperware протягом 1 року з дати придбання виробу Компанії Tupperware.

Гарантія якості на вироби Tupperware передбачає можливість заміни неякісного виробу в разі виявлення дефектів, що є заводським дефектом (неякісне виготовлення або використання неякісних матеріалів). Гарантії якості відшкодування за пошкодження виробів компанії Tupperware, що виникли в зв’язку з порушенням керівництва з використання виробів, наприклад: втрата кольору виробів в зв’язку з надмірним нагріванням, поява плям і подряпин на зовнішньої і внутрішньої сторони, поява будь-яких подряпин або вм’ятин від ударів при падінні , і т.п., але не обмежується наведеним переліком.

Гарантія Якості Tupperware не поширюється на нещасні випадки, що сталися в результаті:

 • модифікації виробів компанії Tupperware;
 • використання запасних частин, незатверджених фірмою-виробником Tupperware;
 • недотримання нормальних умов використання, наведених у керівництві при користуванні виробом;
 • недотримання рекомендацій з безпеки, наведених в керівництві при користуванні виробом.

Поради по догляду

Щоб отримає максимум задоволення від продукції Tupperware, будь ласка, уважно дотримуйтесь наступних порад по догляду за виробами:

 • Практично всі вироби Tupperware можна мити в посудомийній машині. Однак, деякі вироби містять деталі (наприклад, фільтруючі елементи), які вимагають ручного чищення. Тому, будь ласка, дотримуйтесь додаткові рекомендації по правильному догляду за виробом, які ви знайдете в друкованому вкладиші, що додається до упаковки продукту.
 • По можливості, намагайтеся використовувати хімічно нейтральні миючі засоби.
 • Рекомендується обполіскувати вироби спочатку холодною водою перед заключною чищенням виробу за допомогою теплої води.
 • Чисті кришки і контейнери ідеально безпечні у верхньому полосканні підносом посудомийній машині.
 • Будь ласка, дотримуйтесь інструкції для вашої посудомийної машини по догляду за виробами з полімеру.
 • Серветки з мікрофібри Tupperware ідеально підходить для чищення та догляду за вашими виробами.
 • Якщо ви користуєтеся посудомийній машиною, вибирайте низькотемпературний режим – це сприяє більшій довговічності виробів, електрозбереженню і захищає навколишнє середовище.

Зміна кольору виробів

Приготування і / або зберігання у виробах Tupperware таких продуктів, як морква, яйця, шпинат, чорниця, буряк і т.д., які містять каротин або інші барвники, можуть стати причиною зміни кольору виробів. Ці плями ніяк не впливають на довговічність виробів і з часом можуть зникнути під впливом світла.

Безпека матеріалу

В Tupperware® ми прислухаємося до думки наших покупців і створюємо товари, що мають сучасний дизайн і відповідають найвищим вимогам в сферах здоров’я, безпеки та зручності у використанні.

Ми вважаємо, що вибір матеріалів і безпечність їх застосування мають величезне значення.

Тому компанією Tupperware® було прийнято рішення зняти з виробництва усі товари, що виготовляються з полікарбонату, і представити вироби без бісфенол А!

Ми також не використовуємо штучні пластифікатори (фталати). Старе і нове покоління виробів Tupperware® гарантують безпеку! Понад 70 років марка Tupperware® є однією з визнаних і заслужили довіру в категорії товарів для будинку.

У компанії завжди дотримуються європейські стандарти щодо здоров’я та безпеки.

Європейським агентством з безпеки продуктів харчування (EFSA) були встановлені 2 параметра з безпеки використання пластмаси в харчовій промисловості. Верхня межа вмісту речовини: 0,6 мг бісфенолу A / кг продуктів харчування. Прийнятна денна доза: 0,05 мг бісфенолу A / кг маси тіла / день. Незалежно від дати виробництва, вміст бісфенолу А в виробах Tupperware® завжди було набагато нижче верхньої норми чинних європейських норм.

Це є гарантією якості і безпеки при використанні виробів відповідно до рекомендацій Tupperware®.

Тому Ви спокійно можете використовувати вироби Tupperware® для зберігання, приготування і сервіровки.