Без категорій

ТИП ШКІРИ – УЛЮБЛЕНА, НАЙКРАСИВІША, БО МОЯ. ЯКІ ЩЕ ТИПИ ШКІРИ БУВАЮТЬ?

Всі знають про існування чотирьох типів шкіри: сухої, нормальної, жирної та комбінованої. Іноді говорять про п’ятий тип – чутлива шкіра. Як визначити, яка шкіра у вас?

Якщо ваша шкіра матова, з легким блиском в середній частині обличчя, з малопомітними порами, при цьому вона не лущиться і не масніє, тоді це нормальна шкіра.

Якщо вона відрізняється, значить, ви можете вжити заходів для того, щоб вона стала нормальною. Нормальна шкіра володіє чудовим імунітетом. Маючи таку шкіру, щоб мати проблеми, треба попрацювати одним або декількома способами: не очищати її вчасно, чи не висипатися, не відпочивати, чіпати брудними руками, покривати надмірною кількістю декоративної косметики, курити, споживати спиртне, є що попало і коли попало, користуватися чужими засобами гігієни, застосовувати спиртові засоби для шкіри. Якщо ви робите що-небудь з цього списку або щось подібне йому, тоді є всі підстави для припущення, що ваша шкіра може бути нормальною, якщо їй хоча б не заважати. Старіючи, нормальна шкіра стає сухою.

Жирна шкіра характеризується жирним блиском в області так званої Т-зони: лоб, ніс, підборіддя. На жирність шкіри впливає харчування, стреси, відсутність відпочинку, надмірне напруження, неправильний догляд за шкірою. Частенько шкіра «намагається захиститися» від всіляких хімічних засобів, що знижують жирність.

При попаданні на неї, приміром, чогось зі спиртом, вона «подає сигнал SOS» і «дає команду» залозам виробляти якомога більше жиру, щоб «захиститися» від атаки. Виходить протилежний ефект. Жирна шкіра – це товста здорова шкіра, що довше інших типів шкіри залишається молодою і довго не старіє. Проблема в тому, що в жирі на шкірі створюються сприятливі умови для розвитку бактерій, що є причиною появи прищів або вугрової висипки. У даному випадку допомагає своєчасне очищення і контрастні водні процедури. Для зняття запалень і нормалізації жировиділення підходять натуральні засоби з календулою, розмарином та іншими травами. Жирній шкірі можна «допомогти» нормалізуватися зсередини: жировий обмін нормалізується при прийомі всередину натуральних препаратів, що містять омега-3 і омега-6 і часте пиття чистої води.

Власниці сухої шкіри можуть порадіти її прекрасному виду в молодості: непомітні пори, матова, без блиску, тонка і ніжна. На жаль, вона швидко старіє, легко лущиться, запалюється, дратується, чутлива до вітру, сонця, морозу, воді та милу. Загалом, доставляє масу клопоту. Суху шкіру необхідно потужно зволожувати натуральними засобами, не застосовувати до неї ніяких «провокаторів» подразнень і лущення, захищати від сонця, вітру, морозу та інших несприятливих факторів і правильно харчуватися. Так само, як і у випадку з жирною шкірою, допомагає нормалізація жирового обміну прийомом натуральних препаратів, що містять омега-3 і омега-6.

Шкіра комбінованого типу жирна в Т-зоні і суха або нормальна на вилицях і щоках. За нею необхідно доглядати, як за жирною в Т-зоні і як за сухої або нормальної на вилицях і щоках. Чутлива шкіра найчастіше відображає приховані проблеми зі здоров’ям організму, зашлакованості, перевантаження нервової системи або занадто активний агресивний догляд за шкірою, що включає мило, хімічні лікарські засоби і перебір з косметикою. Часто такий тип шкіри «сигналізує» про певні проблеми характеру, через які і трапляються нервові зриви.

Загалом, можна сказати, що практично кожна дівчина знає або здогадується, що заважає здоров’ю її шкіри. Зовсім виразно, що бажаючи змінити результат, треба міняти засоби і розширювати територію своїх знань. Це складніше, ніж просто плисти за течією вже сформованих звичок і мріяти про щось інше. Чим більше, вище і прекрасніше мета, чим вона контрастніше в порівнянні з тим, що ми маємо, тим більше зусиль і знань потрібно, щоб досягти цієї мети. В даному випадку мета – це красива здорова шкіра, перешкодити знайти яку, можуть неправильні звички. Що важливіше і від чого слід відмовитися – вирішувати вам.

Leave a Reply