Без категорій

ШАМПУНЬ ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Осінь, так само як і весна, є сезоном випадання волосся.

Для того щоб зрозуміти, чому ваше волосся випадає, ви повинні знати, як воно функціонує. На вашій голові міститься близько 100 000 волосяних фолікулів – крихітних заводів, які відповідають за вироблення дорогоцінного волосся. У кожному фолікулі, на основі гнучкої коллагеновой оболонки, міститься цибулина: крихітний виступ, має в собі всі речовини, відповідальні за ріст волосся. Фолікули мають трифазний цикл роботи, складається з фази зростання, короткої регресуючий (чи перехідний) фази і фази спокою, коли фолікул скидає волосся і припиняє свою дію. Протягом періоду від 2 до 12 місяців він прокидається, і цикл починається знову і знову.

Сезонні коливання
Для нормального волосся від 90% до 95% фолікулів ростуть в будь-який момент часу, тоді як від 5% до 10% відпочивають. Це призводить до природної втрати волосся в кількості від 50 до 100 волосся в день. Однак навесні і восени цей показник може бути набагато вище. Вчені підозрюють, що до цього причетне сонячне світло яке може впливати на гормони у вашому організмі, перемикаючи таким чином більше фолікулів в фазу спокою. Але це лише гіпотези. В такому випадку виникає проблема: залишений без лікування, аномально високий рівень випадання волосся призведе до того, що ваше волосся стане тонше, а шкіра голови буде просвічуватися.

Оцініть ситуацію
Так що ж робити? «По-перше, потрібно визначити, чи випадає ваше волосся насправді», – каже Паскаль Мора, керівник відділу наукової комунікації. Кілька десятків волосся на гребінці – це не страшно, проте жмені волосся на вашій подушці мають вас стривожити. Жінки повинні бути особливо обережними, щоб не сплутати випале волосся з тим, що зламалося – довге сухе волосся стає дуже ламким і може легко ламатися.

Правильний вибір
«У період випадання волосся головним пріоритетом є профілактика, – каже Паскаль. – Вам необхідно зупинити випадання волосся ». Для цього вам потрібен шампунь, який би був спеціально розроблений для боротьби з огрубінням коллагеновой оболонки фолікула яка викликала випадання волосинки, і одночасно зміцнював волокно волосся, стимулюючи мікроциркуляцію, яка підтримує здоров’я волосся. Поза періодів випадання тонке волосся вимагає іншого підходу: «Скоротити фазу спокою до мінімуму і стимулювати активність волосяної цибулини, активуя ріст нового волосся», – пояснює Паскаль.

Тихіше їдеш далі будеш
Яке б рішення ви не прийняли, не варто поспішати. Волосся любить повільний підхід і має пройти не менше трьох місяців, щоб отримати помітний результат від будь-якої процедури. Панацеї в якості шампуню від випадіння волосся після декількох застосувань ви не побачите. Терпіння в цьому випадку, безумовно, є запорукою успіху.
Рекомендація експертів по вибору шампуню і маски для волосся яка закріплює результат. Дуже добре себе зарекомендував Шампунь від випадіння волосся від White Mandarin – 100% натуральний і органічний!!!
Наша мета не просто продавати натуральну косметику, а допомогти вирішити ваші проблеми, з якими стикаються більшість жінок в наш час!

Leave a Reply