Без категорій

ГЕЛЬ САКСЬКА ГЛИНА

Функція гелю для душу повинна полягати не тільки в очищенні. Головне завдання будь доглядає процедурою за шкірою зробити так, щоб пригальмувати процеси старіння. На жаль багато хто забуває про це, а також про те, що шкіра потребує вітамінів і мінералів.
У слідстві неякісного догляду можна спостерігати на шкірі пігментні плями, запалення, лущення, сухості і дрібних зморшок в ще досить молодому віці.
Неякісний догляд може розумітися нами по різному. Але погодьтеся в першу чергу мова повинна йти про компоненти косметики. Дуже просто зробити гель для душу з синтетичних компонентів. І зовсім інша справа використовувати 100% – натуральні складові.

Торговою маркою White Mandarin вдалося розробити не просто гель для душу на натуральній основі, а створити доглядає засіб в якому ви не знайдете лаурил сульфат натрію, ароматизаторів, барвників і парабенів, а також багатьох інших синтетичних компонентів.
Гель для душа Сакська глина є не просто ще одним косметичним засобом на вашій поличці у ванній, а справжньою знахідкою для тих, хто знає, що косметика повинна допомагати зберігати молодість і здоров’я шкіри.
У складі гелю Сакська глина присутній цінний компонент – віджимання з сакської грязі, яка насичується шкіру вітамінами, мікроелементами, корисними солями і біогенними стимуляторами.

Масло авокадо уповільнює процес старіння. Екстракт лаванди давно відомий своїми дезінфікуючими здібностями. Настоянка розмарину має яскраво вираженими бактерицидними і антицеллюлитними властивостями. Також до складу гелю для душу входять: естракт шавлії яблучний оцет ефірне масло розмарину ефірне масло шавлії ефірне масло лаванди м’які пави з рослин харчовий консервант.

Рослинні компоненти є кращими лікарями і косметологами. А тому не дивно, що вже після першого знайомства з косметикою White Mandarin, ви починаєте замислюватися чому не спробувала її раніше.
Ми наполягаємо на тому, що шкіра повинна харчуватися правильно. Навіть якщо мова йде не про крем, а про гелі для душу.

Leave a Reply