Без категорій

ЧУДОВА В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ! ХОЧЕТЕ, ЩОБ ЦЕ ГОВОРИЛИ ПРО ВАС?

Чому так відбувається: чим молодша дівчина, тим більше вона бажає виглядати дорослішею, а з віком, перетворюючись в жінку, вже замислюється про те, як би зовні помолодіти? Ми говоримо: «помолодшати зовні», – тому що внутрішньо жінка залишається молодою завжди, але це не так помітно, як зовнішній вигляд.

Чому до 19 років дівчата так чудово виглядають? Недарма в наш час вік фотомоделей, в основному, обмежений саме цифрою 19. Пори майже непомітні, шкіра здатна сама відновлюватися і прекрасно адаптується. Які причини цього? Що ще має значення крім самої молодості? Саме проміжок часу до 19 років – це зазвичай найспокійніший і щасливий відрізок життя, коли більше тягаря лягає на плечі батьків або дорослих, які зобов’язані турбуватися про проблеми насущні, часто в цей чудовий період і харчування краще, що також сприятливо позначається на здоров’я шкіри і волосся. До того ж, цей час рекордно мізерного вживання косметики для шкіри, в порівнянні з усім іншим життям. Шкіра не перевантажена різного роду забрудненнями, тому і здорова.

Найостанніші дослідження кажуть, що в наш екологічно несприятливий час саме з 19 років дівчатам необхідно починати піклуватися про свою шкіру, головним чином очищаючи і захищаючи її натуральними безпечними засобами. Іноді безтурботність порушується появою вугрової висипки, або прищів. Допомогти в цьому може відсутність шкідливих звичок і правильне харчування з великою кількістю зернових, овочів і фруктів і зниженим споживанням жирів. Протипоказано застосовувати спиртові кошти. Дуже корисно регулювати жировиділення шкіри натуральними ефективними безпечними засобами.

У цьому віці також потрібно вживати деякі заходи для гальмування процесу старіння. Якщо ви любите позасмагати на пляжі або в солярії, то вам варто задуматися про те, ваша шкіра постаріє дуже швидко. Ультрафіолет є причиною так званого фотостаріння шкіри. Здоровий загар, який не шкодить вашій шкірі – це засмага під променями ранкового (до 10.30 або 11.00) або вечірнього (бажано, після 15.30 – 16.00) сонця.

Надмірне користування декоративною косметикою прискорює процеси старіння. Справжня природна здорова краса “боїться” косметики.

До 25 років очищення і захист поступово доповнюється харчуванням шкіри і волосся і початком застосування натуральних безпечних засобів, що допомагають шкірі виробляти колаген.

Відсвяткувавши свій двадцятого й п’ятого дня народження, ви вже можете задуматися про те, як уповільнити процес старіння, який, як вважає більшість вчених, починається саме в цьому віці. Що саме вчені називають початком старіння в цьому віці – від 25 до 35 років? Те, що ви самі можете спостерігати: поява мімічних зморшок, зморшок біля очей, темних кіл під очима, тьмяна зневоднена шкіра. У різних людей в більшій чи меншій мірі можуть проявлятися такі симптоми старіння: провисання м’язів обличчя, стиснення області чола і підборіддя і, як наслідок, утворення глибоких поздовжніх зморшок. Не дуже приємна картина, чи не так? Все це можна «відсунути» подалі, якщо зрозуміти причини, що ведуть до таких результатів, і вжити відповідних мудрих заходів.

Існують наступні фізіологічні процеси, що протікають в шкірі в даному віковому періоді: сповільнюється процес утворення нових клітин в шкірі, крім того, шкіра перестає, як раніше, виробляти достатню кількість колагену і еластину, від якого залежить її пружність. До того ж, волокна колагену і еластину товщають і їх розташування стає хаотичним, через що шкіра перестає бути еластичною. Що можна зробити, щоб допомогти своїй шкірі зберегти молодість, пружність і залишитися юної на більш довгий час?

Препарати, що містять вітаміни, мінерали, антиоксиданти і амінокислоти допоможуть організму синтезувати власний колаген, еластин і інші білки, що відповідають за молодість нашої шкіри. При цьому необхідно бути гранично уважними в тому, щоб «годувати» свою шкіру натуральними засобами. Існує наочний приклад того, що може зробити хімія в вашому організмі – це ви самі. Що станеться з вашим шлунком, якщо ви будете годувати його їжею, що містить хімію? Рано чи пізно ви виявите серйозні проблеми, які доведеться лікувати. Те ж саме відбувається з вашою шкірою: натуральне нею засвоюється, будуються нові клітини, поліпшується обмін речовин, мікроциркуляція крові, в результаті чого шкіра молодшає, а штучні хімічні небезпечні інгредієнти руйнують її, стаючи марним сміттям, який не виводиться, а накопичуються в шкірі і заважають їй нормально функціонувати. Зовнішній ефект швидкого розрівнювання зморшок і гладкість на дотик від застосування синтетичних засобів досягається тим, що шкіра покривається плівкою, яка і сприяє її ранньому старінню.

Існують і менш наукові методи затримати молодість. Джордж Буш вважав, що «процес старіння можна значно сповільнити, якщо пропустити його через всі процедури Конгресу». Розбавивши нашу серйозність цього жарту, ми закладаємо неабияке підставу збереження нашої молодості. Саме підтримка життєрадісного настрою допоможе вам дійсно бути щасливою і не зациклюватися на проблемах. У віці від 25 до 35 років необхідно створити звичку радіти життю і, по можливості, спокійно ставитися до нестандартних ситуацій, а ще краще – зробити і мислити мудро, так, щоб такі ситуації виникали в меншій кількості.

У цьому віці заходами по «гальмування» процесу старіння буде застосування косметики з підтягуючим дією (ліфтинг), яка до того ж сприяє оновленню клітин шкіри, покращує мікроциркуляцію крові і глибоко зволожує шкіру.

Можливо, ви вже обізнані про те, що існують певні косметичні компоненти, за рахунок яких досягається омолодження шкіри – це, в першу чергу, рослинний колаген, який отримують із протеїнів пшениці, що володіє пластифікуючою дією. При застосуванні рослинного колагену ваша шкіра покриється повітро проникною зміцнючою плівкою, яка її підтягне і зволожить. Рослинні білки прекрасно засвоюються шкірою, допомагаючи також проникненню в неї і інших компонентів, не викликаючи при цьому алергій.

Неоціненну допомогу в створенні вашої здорової краси нададуть лікувальні грязі і масла. Вони забезпечать вашу шкіру саме тим, що їй потрібно – відмінним «харчуванням»: вітамінами, мікро- і макроелементами, гуміновими кислотами, гіалуроновою кислотою і багатьма іншими елементами, які численні й необхідні вашій шкірі. Вам, швидше за все, відомо відмінне підтягування грязьових масок, які також сприяють відновленню пружності шкіри і оновленню її клітин. Грязі – це чудовий пілінг, що очищає шкіру від відмерлих клітин і шлаків, після застосування якого шкіра готова сприймати інші засоби. Якщо ви хочете самого карколомного ефекту, тоді грязьові маски потрібно доповнити пластифицирующими і зволожуючими процедурами. Пілінг потрібно проводити регулярно.

Жирні та ефірні масла – це ефективні перевірені часом засоби, які здатні поліпшити кровообіг, вивести токсини з шкіри і оздоровити шкірний обмін речовин. За рахунок дії масел полегшується проникнення інших речовин в глибокі шари шкіри. Якщо вам хочеться підтягти вашу шкіру, тоді найкраще з цим впораються ефірні масла цитрусових.

Надійно допомагає жінці завжди бути чудовою найкраще те, що створено самим Богом – чим більше вчені досліджують ефективність різних трав, фруктів, масел і злаків, тим більше вони підтверджують вищесказане. Екстракти трав, крім іншого містять фітоестрогени, корисні саме для жінок. Клітини шкіри починають «працювати» активніше, виробляючи власний колаген та еластин, шкіра оновлюється швидше, до того ж вона стає захищеною від результатів процесів окислення.

Ви можете доглядати за своєю шкірою ефективніше, ніж Клеопатра. Яким чином? В даний час, завдяки відкриттю супер-корисного для всього організму пептидного комплексу, отриманого з пророслих зерен злаків, ви можете доглядати за своєю шкірою краще, ніж будь-яка красуня давнини. Якщо ви тільки усвідомлюєте нижченаведену інформацію, ви отримаєте фантастичну можливість захистити свою красу від старіння. Для цього вам знадобиться розібратися всього лише в одному новому понятті – «зшивання колагену». Що це таке? Саме слово говорить про щось, міцно з’єднаному, як ніби зшитому. Зовні це виглядає, як … зморшка. Причому набагато простіше загальмувати появу зморшок, зшивання колагену, ніж потім прибрати їх. Саме пептиди з пророслих зерен здатні запобігати утворенню зшивок колагену, тобто зморшок. Також вони мають властивість допомагати шкірі виробляти власний колаген, а значить, глибина вже існуючих зморшок зменшиться, а шкіра омолодиться.

Якщо у віці від 25 до 35 років ви застосовуєте те, про що ви дізналися в цій статті, ви вже пройшли значну половину шляху до пункту призначення, який називається «Чудовий в будь-якому віці!», Ви робите все необхідне, щоб бути завжди красивою. І ви готуєте для себе більше позитивних емоцій, коли «листи календаря» вашого життя будуть показувати більше років.

Якщо цифра в діапазоні від 35 до 45 навіває на вас сумні думки в зв’язку з вашим віком, женіть їх геть. Насправді, зараз у вас набагато більше мудрості, ніж раніше, щоб зберегти вашу молодість ще на стільки часу, на скільки ви захочете і постараєтеся. У народі побутує думка, що до 30 років людина красива тією красою, яка подарована йому Богом, а після 30 – 35 років він отримує те, що заслужив сам. Погляд, наповнений любов’ю, посмішка і терпіння зроблять вас найпривабливішою в очах інших людей, до того ж збережуть ваші нерви, а значить, і вашу красу. А глибоке очищення, потужне харчування і зволоження, регенерація, захист і підтяжка вашої шкіри натуральними безпечними ефективними засобами допоможе залишити ваш вік в секреті від інших. Ви вже знаєте, які натуральні засоби можуть підтягнути і розгладити вашу шкіру.

Натуральні безпечні засоби на основі лікувальних грязей, цілющих трав, ефірних масел (особливо цитрусових) і екстрактів проростків зернових допоможуть ефективно розгладити дрібні зморшки і уповільнити появу нових, глибоко зволожити і підтягти шкіру і сприяти виробництву шкірою власного колагену і еластину. Глибоко очистити, відновити шкіру можна за допомогою грязьових і медових пілінгів. Потужне зволоження, відновлення, харчування, розгладження і підтяжку шкіри забезпечує застосування натуральних безпечних масок на основі ефірних масел і екстрактів пророслих зерен.

Крім того, натуральні безпечні засоби для волосся, що містять грязі, допоможуть вам зберегти колір і густоту вашого волосся і запобігти їх випадання.

З 45 років і далі можуть відбуватися гормональні зміни, що відбиваються на здоров’я і красу шкіри і волосся. Існує вкрай цікаве твердження, яке «суперечить» традиційним переконанням: «Праведник цвіте, як пальма, підноситься подібно кедру на Лівані … вони і в старості цвісти, будуть ситі та свіжі» (Псалом 91:13, 15). Якщо вам хочеться випробувати плодючість, соковитість і свіжість, ви можете досліджувати, до чого відносяться ці вірші і застосувати їх для себе.

Саме тепер ви зможете бути настільки в центрі уваги, як ніколи раніше в вашому житті. Вам не варто дивуватися – у вас все для цього є: ваша мудрість робить вас здатної уважно і з любов’ю ставитися до людей, яким часом просто має бути мудра порада людини, яка розуміє багато з висоти досвіду. Ви вмієте то, чого не вміють ті, хто молодший – і вас дуже сильно за це цінують. У вас є час, який ви можете виділити для спілкування і творчості, і у вас є ентузіазм, з яким можуть позаздрити навіть ваші внуки. Ваше лагідне з любов’ю повчання здатне надати допомогу у вирішенні серйозних питань.

Щодо зовнішності: знадобиться приділяти самій собі увагу, щоб отримати потрібний результат. Вам сподобається доглядати за собою: дуже корисний для вас масаж, що проводиться регулярно, дозволить зняти напругу і стрес, і розслабитися. Крім загального зміцнення організму і поліпшення загального кровообігу, покращиться стан шкіри. Такі грізні вороги вашого самопочуття і краси вашої шкіри як наслідки гормональних змін, ослабнуть і перестануть вас так сильно турбувати, якщо ви дозволите собі забути про вік і подумаєте, яким посильним і приємним видом спорту вам хотілося б займатися. Регулярні помірні фізичні навантаження допоможуть вам перебувати в одній вазі, що дуже важливо для підтримки нормального обміну речовин, а значить, і краси вашої шкіри. Правильне збалансоване харчування допоможе зберегти відмінну форму і здоров’я.

Ви можете омолодити вашу шкіру, вирівняти дрібні зморшки, зробити її більш шовковистою і ніжною, поліпшити колір вашого обличчя. Що очищає пілінг шкіри натуральними безпечними ефективними засобами освіжить вашу шкіру, а подальше нанесення пластифицируючої натуральної безпечної маски підтягне її і кілька розгладить. Після маски для потужного зволоження і живлення вашої шкіри ви можете нанести натуральний безпечний крем. Щодня можна використовувати натуральні безпечні підтягують або вирівнюють колір шкіри крему.

Вам сподобається доглядати за шкірою вашого тіла за допомогою дійсно натуральних ефективних і безпечних гелів, скрабів, молочка та крему для тіла. У перерахованих вище рекомендаціях постійно згадується слово «безпечний» – і це не випадково. Ваша шкіра, можливо, більш чутлива, ніж шкіра дитини, а якщо до цього додати ще те, наскільки вона вже «втомилася» і зашлакована, то для вас стане ясно, що будь-який синтетичний засіб небезпечний: можуть з’явитися алергії або ж ускладниться оздоровлення шкіри і її здоров’я погіршиться. Тому слово «безпечний» в поєднанні зі словом «натуральний» – це те, на що варто звернути увагу, якщо ж, звичайно, ви все ще хочете бути прекрасною.

Ви чудові в будь-якому віці, якщо ви цього хочете!

Leave a Reply