Без категорій

ДИТЯЧИЙ ШАМПУНЬ

Все найкраще дітям. І тому батьки прагнуть купувати лише безпечні товари. Від меблів та одягу і до дитячої косметики. Найкраща косметика для дітей повинна мати м’які PH, які не будуть викликати подразнення і щипати оченята.

Крім того не варто вибирати засіб, який містить лаурил сульфат натрію, парабени, барвники, консерванти та ароматизатори. Апетитний запах жувальної гумки кавуна або полуниці свідчить про те, що у флакон вашого шампуню додали достатню кількість ароматизаторів.

То де ж знайти натуральний дитячий шампунь?
Торгова марка White Mandarin розробила дитячу серію натуральної косметики.

Шампунь і гель для душу 2 & 1 підходить дітям з самого народження, а також дорослим людям з алергією. Шампунь не містить ефірних масел і звичайно ж ми не додаємо в нього ніяких ароматів. Така формула взагалі без запаху.
Це ідеальний варіант натуральної, справжньої косметики для дітей, у складі шампуню Ви знайдете молочко вівса, яке збагачує шкіру киснем. Ще римський історик Лімій писав про овес як про засіб, заспокоює шкіру.

Овес в косметогогіі відомий завдяки антигістамінним властивостям, здатними справлятися з алергічними реакціями. І звичайно ж у складі дитячого шампуню 2 & 1 є екстракт череди, який захищає ніжну шкіру немовляти від шкідливих бактерій, від подразнення і запалення.

Екстракт ромашки є визнаним бактерицидним компонентом. Він також заспокоює шкіру і стимулює кровообіг.

А ось чого Ви не знайдете в дитячому шампуні White Mandarin так це лаурил сульфат натрію. Адже ми використовуємо тільки м’які пави з рослин. Синтетичних консервантів теж немає. Наша натуральна косметика зберігається за рахунок додавання в неї харчового консерванту – компонента, дозволеного Ecosept в органічній косметиці.
Дійсно, дітям потрібно купувати тільки найкраще.

Leave a Reply