Мультибрендова, українська компанія-виробник CHOICE

CHOICE

«ЧОЙС», з англ. – вибір, компанія була заснована в 2004 р За ці роки роботи компанія стала визнаним лідером з виробництва лікувально-профілактичних фітокомплексів і продуктів здорового харчування.

ДОБРА ЇЖА

Виробництво пророщених зерен, вирощених на щедрій українській землі, з використанням інноваційної технології ферментативного гідролізу, які допоможуть вам поліпшити своє самопочуття, зберегти здоров’я і досягти довголіття.

WHITE MANDARIN

Це косметика, створена виключно з природних компонентів. В її складі немає хімічних інгредієнтів небезпечних для шкіри, волосся і здоров’я людини в цілому.

GREEN MAX

Побутова хімія без хімії. У складі виключно натуральні компоненти рослинного і мінерального походженняНе містить SLS / SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматів

Досягнення компанії-виробника за 13 років

За 13 років завдяки розробленим ексклюзивним продуктам компанія допомогла тисячам людей впоратися з найрізноманітнішими недугами, зберегти здоров'я і продовжити молодість.

дорога
130 МІЛЬЙОНІВ КАПСУЛ

130 000 000

Якщо викласти все вироблені нами капсули в ряд, вийде дорога довжиною 2700 кілометрів – довжина траси E-40 в Україні

пшениця
525 ТОН ПРОРОЩЕНИХ ЗЕРЕН ТА ІНШИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

525 ТОН

Вага пророщених зерен, вітамінів, мікро- і макроелементів, амінокислот і інших інгредієнтів випущеної нами продукції дорівнює вазі 36 літаків АН-24

косметика white mandarin
38 ТИСЯЧ ЛІТРІВ ШАМПУНЕЙ, ГЕЛІВ, СКРАБІВ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ТІЛОМ

38 000 ЛИТРІВ

Ми почали випуск косметики всього лише 5 років тому, але нею вже можна заповнити 190 дитячих басейнів

гроші деньги
85 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВИПЛАТ ДИСТРИБ'ЮТОРАМ

85 000 0000

За 13 років ми виплатили нашим дистриб’юторам суму, рівну вартості 125 квартир в Києві

Місія компанії

Улучшить здоровье и качество жизни, дав каждому человеку возможность укрепить свое здоровье и улучшить финансовое положение. Основную цель работы компания видит в том, чтобы вернуть людям здоровье, долголетие и красоту. В разработках компания всегда руководствуется принципом: никакой химии – исключительно натуральные компоненты во всех продуктах здорового питания, косметике и средствах по уходу за домом, выпускаемых под своими торговыми марками.

нагороди компанії

За 13 років компанія «CHOICE» отримала довіру багатьох вітчизняних і закордонних споживачів.

Компанія пишається дипломами, якими були відзначені лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування і натуральні косметичні засоби, що випускаються під нашими торговими марками, а також нагородами компанії за успіхи в бізнесі.

Виробництво

Завод ФІТОБІОПРОДУКТ, де виготовляється продукція компанії CHOICE, оснащений сучасним високотехнологічним устаткуванням.

Це дозволяє компанії випускати препарати, які відповідають міжнародним стандартам якості продукції. Компанія CHOICE гарантує контроль і дотримання технологічних нормативів на кожному етапі виробничого процесу.

Виробництво

Завод ФІТОБІОПРОДУКТ, де виготовляється продукція компанії CHOICE, оснащений сучасним високотехнологічним устаткуванням.

Це дозволяє компанії випускати препарати, які відповідають міжнародним стандартам якості продукції. Компанія CHOICE гарантує контроль і дотримання технологічних нормативів на кожному етапі виробничого процесу.

Директор і засновник

Олександр Мілютін

Ви, напевно, чули знамениту цитату Генрі Форда: «Заберіть у мене мої гроші, заводи, верстати та фабрики, але залиште мені моїх людей - і незабаром ми створимо заводи краще колишніх». Я не тільки підтримую цю точку зору - я живу відповідно до цього принципу. За 10 років роботи компанії я переконався і впевнено заявляю: наші співробітники - наша гордість і наше багатство! Це не просто група людей - це команда однодумців, націлена на успіх.

Сильна команда

Співробітники головного офісу

Компанія намагається підходити до кожного клієнта з відкритим серцем і працювати максимально чесно з усіма партнерами.

КЕРУВАННЯ КОМПАНІЄЮ

Інна Варганова

Комерційний директор

Сергій Стрешенець

Начальник виробництва

РОБОТА З ДИСТРИБ'ЮТОРАМИ

Лариса Шейка

Відділ продажу

Оксана Біліченко

Робота з дистриб'юторами

ЛОГІСТИКА І ФІНАНСИ

Олена Мачулка

Керівник відділу постачання

Світлана Васильєва

Керівник департаменту логістики

Ірина Дружченко

Керівник відділу представництв

Людмила Трошина

Головний бухгалтер

МАРКЕТИНГ І МЕДІА

Вікторія Візир

Маркетинг і реклама

Сергій Вовк

Медіа-відділ

ДОСЛІДЖЕННЯ І ТЕХНОЛОГІЧНІ РОЗРОБКИ

Володимир Лапшин

Розробка фітокомплексів

Ніна Емел'янова

Розробка пророслих зерен

Сергій Потапенко

Розробка здорового харчування

Володимир Верещака

Розробка косметики

ГРАФІК ЗРОСТАННЯ КОМПАНІЇ

За 13 років оборот компанії виріс майже в 240 разів, причому найбільш швидкий ріст спостерігався в ті роки, які були кризовими для економіки України в цілому.