Без категорій

ЯК СТАТИ КРАСИВОЮ І ЗДОРОВОЮ?

Як би ви себе почували, якби ви знали, що у вас все ідеально з зовнішністю в тому вигляді, як ви її отримали від Бога? Іншими словами, чи стали б ви щасливі, якби знали, що ви абсолютно красиві, чудові і унікальні?

Може, ви не знаєте або вже встигли забути, яка ваша справжня краса? Кожна жінка має потребу в тому, щоб відчувати себе красивою, від цього залежить повнота її щастя.

Ти народився оригіналом, що не помри копією. Джон Мейсон

За якими критеріями ви визначаєте, наскільки ви гарні? Ви порівнюєте себе з актрисами кіно, фотомоделями, акторами та іншими людьми, автоматично вважаючи їх ідеалами, при цьому ви принижуєте себе.

Вони на виду, ними захоплється натовп, а чи стали вони від цього щасливішими? Чи стали вони від цього по-справжньому коханими?
У безнадійних спробах стати «другою» Анджеліною Джолі або Мерилін Монро, або навіть повторити методи «особливо щасливої» сусідки Маші, ви втрачаєте себе, забуваєте про себе, про своє життя і мріях. Вашою мрією стає стати подібним комусь, стати копією.

Що б ви самі сказали про життя людини, яка намагається повторити когось? А чи сподобається вам, якщо вас будуть любити і поважати тільки тоді, коли ви «в чужому образі»? Скільки коштує така любов?

У той час, поки ви «граєте» в цю гру «уподобитись зірці», живе людина, якій потрібні саме ви, і йому буде дуже важко дізнатися про дівчину своєї мрії під агресивним «бойовим забарвленням і іміджем», узятим з нереального світу телевізійних ілюзій.

Перестати порівнювати себе з кимось і звернути свій погляд на себе – це перший крок до отримання своєї унікальної краси.

Єдиний дар – це знайти себе.

Ральф Уольд Еммерсон

Зізнайтеся чесно – ви боїтеся стати самою собою? Чи ви думаєте, що змушені приховувати якісь дефекти своєї шкіри під товстим або тонким шаром макіяжу? Чи будете ви щасливі, якщо ваша шкіра перестане потребувати «маскування»? Безсумнівно, ваші очі будуть сяяти впевненістю і радістю при такому повороті подій.

Ви, напевно, погодитеся, що у вас не було б бажання думати про прекрасне волосся якоїсь знаменитості, якби ваше волосся сяяло здоров’ям! Безсумнівно, ви самі розумієте, що, добровільно витративши стільки років і зусиль на те, щоб зіпсувати здоров’я своєї шкіри і волосся, необхідно буде деякий час і терпіння, щоб повернути або навіть відкрити свою справжню красу.

Як ви самі знаєте, ваша краса цілком залежить від вашого здоров’я.

Ми збираємося подарувати вам захоплюючу «карту-путівник», на якій є інформація, де заховано ваше справжній скарб, ваша безцінна унікальна краса, абсолютно оригінальна і неповторна.

Від вас буде потрібно тільки нестримне бажання знайти свою красу.

По шляху проходження до вашого скарбу ви дізнаєтеся багато цікавого і корисного для вас. Ну що, ви готові почати?

Пункт 1. Хочете мати гарне обличчя свіжого здорового кольору без кругів під очима.

Значить, необхідно мати здорові нирки і здорову печінку. Слід уникати застосування шампунів і інших засобів, що містять пропилен гліколь (пропиленгликоля) – продукт нафтохімічної переробки. Навіть у низьких концентраціях є одним з алергенів і подразників (утворення вугрів). Проникаючи через шкіру в організм, здатний викликати дистрофічні зміни в нирках і печінці.
Побільше гуляйте на свіжому повітрі і загартовуйтеся, дуже корисні контрастні водні процедури.
Необхідний нормований здоровий сон і відпочинок. Спати весь час – не допоможе, метод «бабака» не працює на користь, а тільки розкладає. Дуже корисно лягати близько 22.00, бажано не пізніше, а спати близько восьми годин. Якщо у вас є відмовка, що ви – «сова», подумайте, чи захочеться вам мати ранні зморшки з цієї причини.
У ваших силах відмовитися від куріння, неправильного способу життя, звички негативно мислити й переживати, якщо у вас це є. У вас з’явиться додатковий привід обґрунтовано поважати себе, коли ви це зробите.
Вашій шкірі потрібно забезпечити натуральне безпечне та ефективне «живлення» і захист. Вона теж має потребу в харчуванні, як і ваш шлунок.

Пункт 2. Як, на ваш погляд, вам сподобається мати здорову шкіру, сповнену вологи, яка довго зберігає молодість, з налагодженим обміном речовин? Якщо вам це подобається, тоді

Необхідно використовувати крем та інші засоби без мінерального масла (мінеральне масло) – продукту нафтохімії. Воно покриває шкіру тонкою плівкою, перешкоджає проникненню кисню, призводить до зневоднення і раннього старіння шкіри. Кожен схильний думати, що такі проблеми його не торкнуться, але по-справжньому бути впевненим в цьому може тільки обізнана людина, яка знає, що через що з’являється.
Слід уникати застосування засобів, що містять силікони (диметикон, полісілоксан), що створюють відчуття гладкості шкіри, однак утворюють на шкірі непроникний шар, який заважає її нормальному функціонуванню. Викликають порушення в ендокринної і репродуктивної системах.
Щоб шкіра дихала, необхідно носити виключно натуральні речі. Крім дихання шкіри, натуральні тканини не створюють ефекту «парника-розсадника» грибків і бактерій. Імунітет шкіри зберігається, і вона здатна радувати вас здоров’ям довгий час.
Речі не повинні бути тісними, а підбори високими, як перше, так і друге порушує кровообіг, що шкідливо не тільки для шкіри, але і для організму в цілому. Не обманюйте себе модою, пізніше буде важко пояснити самій собі таку маленьку дурість, яка стає причиною таких великих проблем.
Необхідно пити правильну кількість некип’яченої очищеної води. Норма – 33мл. на 1 кг. ваги. У літній час або при знаходженні в жаркому приміщенні – кількість води потрібно збільшити. Це дешевий і надійний спосіб збереження краси та здоров’я, а ще цей пункт потрібно постійно виконувати.
Регулярні, помірні і розумні заняття спортом, який вам подобається, будуть підтримувати відмінний кровообіг і постійне насичення всього тіла киснем, також допоможуть вам зберегти гарну фігуру і додадуть впевненість.
Натуральні безпечні та ефективні скраби, гелі для душу і креми допоможуть вам правильно очищати і живити вашу шкіру.

Пункт 3. Вы можете себе представить, насколько красивыми и здоровыми могут быть ваши волосы? Они могут стать такими, какими вы хотите их видеть, и даже лучше (последний вариант требует больше времени и терпения).

Ваши средства для волос не должны содержать жестких ПАВ, таких как SLS/ SLES (Sodium Lauryl/ Laureth Sulphate). SLS/ SLES нарушает структуру волосяной луковицы, способствуя выпадению волос и появлению перхоти. Способен проникать в глаза, мозг, сердце, печень, накапливаясь, разрушает клетки и ткани организма.
Необходимо избегать средств для волос, содержащих силиконы (Dimethicone, Polysiloxane), которые придают блеск волосам, но препятствуют дыханию и нормальному функционированию волос, вследствие чего волосы постепенно теряют цвет и становятся безжизненными.
Чем меньше химических и термических «испытаний» вы приготовите для своих волос, тем лучше они будут. Образ женственности, что и является подлинной красотой, тесно связан с красотой волос, а они у вас будут красивыми, если вы им это позволите и не будете «мешать» термоукладками, окрашиванием и прочими «пытками».
В вашем рационе должны присутствовать натуральное молоко, бобовые, качественная рыба, зелень, овощи, фрукты, семена и проросшие зерна.
Если вы хорошо представляете, какие волосы вы хотите иметь, это поможет вам правильно подобрать натуральные безопасные эффективные средства для ухода за волосами.

Пункт 4. Долго ли продлится красота, если есть проблемы со здоровьем? Чтобы сохранить свое здоровье и долголетие, радость и счастье, необходимо

Заботиться о своем духовном здоровье, не решать свои проблемы в одиночку, а обращаться за помощью к Богу и верить в своем сердце с любовью, терпением и настойчивостью.
Дарить любовь себе и окружающим.
Уважать и ценить себя и других людей.
Знать и осознавать, что ваше здоровье, красота и радость – в ваших руках и брать на себя ответственность за свою красоту и здоровье,выработать привычку читать этикетки и интересоваться значением ингредиентов.
Вы можете влиять на здоровье своих любимых людей: молитесь за своих близких с верой, а не со страхом.
Для поддержания здоровья

Избегайте средства, содержащие парабены (Methylparaben, Ethylparaben, Propilparaben, Butylparaben). Они образуют изменения гормонального фона в организме ребенка после нанесения их на кожу, вследствие чего у мальчиков снижается уровень тестостеронов (мужские половые гормоны), со всеми вытекающими из этого последствиями. Для женщин парабены опасны прежде всего тем, что концентрируются в области груди, вызывая возникновение в этой области увеличения количества раковых клеток.Если вы цените свое здоровье, тогда откажитесь от средств, содержащих опасные консерванты (Imidazolidinyl Urea, Diazolidinyl Urea). Они выделяют формальдегид – чрезвычайно ядовитое канцерогенное вещество, способное вызвать рак.
Ваше здоровье и долголетие напрямую зависит от количества ваших нервных клеток, которые, как постоянно говорят, не восстанавливаются. Существует консервант, который повреждает нервные клетки, он называется Methylisothiazolinon. При частом употреблении, даже в слабой концентрации, опасен для здоровья человека. Особенно опасен для беременных и для детей.
Каждое средство обладает цветом. Что несет цвет средства для вашего здоровья? Прочтите этикетку, если это Cl+ цифра, то это достаточно токсичный краситель, который может вызвать аллергию.
Не выдергивайте брови начисто, иначе в более позднем возрасте они перестанут расти вообще или изменится направление роста волос, тогда придется вспоминать былую, не очень мудрую молодость и рисовать брови со слезами раскаяния.
Ваши губы и прочие части тела красивы даже без искусственного «надувания», тем более что это надувательство самой себя: уверенности и счастья не прибавляет, а вот здоровья поубавится. Если вы хотите завоевать внимание и любовь кого-то размером губ или еще чего-то, то, в конечном счете, вам не понравится то, что вы получите.
Чем меньше вы будете «издеваться» над своей внешностью, тем больше свободного времени в будущем у вас будет. Что вы предпочтете: обеспечить себе бегание по больницам, поликлиникам и т.д., излечивая непонятные болячки, или использовать свое время на отдых, хобби и на встречи с любимыми людьми?

Пункт 4.

Повторение.

Для того чтобы открыть и сохранить свою уникальную красоту, вы можете

Перестать сравнивать себя с другими и начать жить своей жизнью, любя, ценя и уважая вашу собственную внешность и уникальность.
Заботиться о своем духовном и физическом здоровье.
Избегать вредного и опасного для здоровья так, как вы не переходили бы дорогу на красный цвет.
Использовать для своей кожи и волос безопасные эффективные натуральные средства.
Выработать полезные привычки и отказаться от вредных привычек.
Следить за своим питанием и образом жизни. Поощрять и хвалить себя за каждый шаг, сделанный в направлении обретения своей уникальной красоты.
Меньше обращать внимание на свои промахи, просто исправлять и не повторять их. Все дается постепенно, одним махом ничего не получится. Этот процесс может занять долгое время, но когда это войдет в привычку, станет легко.
Не делать глупостей, во всем стараться руководствоваться мудростью. Если не хватает своей, заручиться поддержкой мудрых, желательно проверенных близких, более старших людей, которые действительно желают вам добра и любят Бога и вас.
УАУ!!! Вы дочитали это до конца, мы можем вас поздравить, вы сделали первый, самый важный шаг на пути к своей настоящей уникальной красоте.

А значит, у вас получится и все остальное!!!

Мы желаем вам успеха и можем вам с уверенностью сказать, что ваш успех не за горами, а на кончике вашего собственного очаровательного носа!

Главное, продолжайте идти по этому пути, даже делая ошибки. Со временем у вас будет получаться все лучше и лучше, а значит, вы будете радоваться своей уникальной красоте и с годами приобретете не больше проблем, а больше радости, счастья, здоровья и уверенности в смысле своей жизни.

Leave a Reply